Informacija tel.:

+37061215864

Ar atrimiausiu metu planuojate keliauti po kitas šalis?

TAIP
NE

Šį pavasarį duobėse nukenčia daugiau automobilių nei pernai, bet vidutinė žala – mažesnė

Didžiausios šalies draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ duomenimis, šiemet per tris su puse mėnesio duobėse apgadinusių savo automobilius vairuotojų skaičius jau pasiekė 300, ir tai yra net 60 proc. daugiau žalų dėl duobių nei bendrovė jų užregistravo pernai tuo pat laikotarpiu. Vidutinė bendrovės atlyginta žala dėl apgadinimo duobėtose gatvėse šiemet siekia 1350 litų ir yra 25 proc. mažesnė nei pernai.
 
„Šiemet nuostoliams dėl duobių atlyginti rezervavome, kaip ir prognozuota, 400 tūkstančių litų. Tačiau nors pinigine išraiška nuostoliai dėl duobių panašūs kaip 2012 metais, šiemet registruojame daugiau smulkesnių pažeidimų. Tai rodo ir ženkliai sumažėjusi vidutinė žala – ji mažesnė ir palyginus su 2012, ir su 2011 metais“, - sako „Lietuvos draudimo“ Transporto žalų skyriaus vadovas Marijus Raliūga.
 
Šiemet „brangiausia duobe“ galima tituluoti duobę Vilniuje, Jasinskio gatvėje, pataikius į ją automobilio VW vairuotojas prakirto karterį, apgadino automobilio dugną, o jo remontas kainuos beveik 17 tūkstančių litų. Beveik 10 tūkstančių litų draudikai atlygins automobilio „Bentley“ vairuotojui, kuris du šio automobilio ratus sugadino Ukrainoje, Kijevo mieste. Trečioje vietoje pagal tokias žalas šiemet – „Alfa Romeo“, nukentėjęs Vilniuje, Motorų gatvėje, pataikęs į duobę sugadino ratus. 2012 metais per tą patį laikotarpį „brangiausia“ duobė fiksuota Kaune, Noreikiškėse, automobilio BMW X6 remontas kainavo daugiau nei 11 tūkstančių litų.
 
Plačiau
finlitte (c) 2011 WEB solutions: WEBO.LT