Informacija tel.:

+37061215864

Ar atrimiausiu metu planuojate keliauti po kitas šalis?

TAIP
NE

Pagalbos kelyje vairuotojai dažniau prašo dėl gedimų nei dėl autoįvykių

Šalies draudimo rinkos lyderis „Lietuvos draudimas“, remdamasis techninės pagalbos kelyje iškvietimų statistika, teigia, kad dažniausiai sulaukia pranešimų dėl kelyje sugedusios automobilių elektros sistemos. Antroje pagalbos prašymų vietoje – autoįvykiai, trečioje – variklio ar variklio bloko gedimai, ketvirtoje – ratų sprogimai ar kiti ratų pažeidimai, dėl kurių neįmanoma tęsti kelionės.

 

Vairuotojams, apsidraudusiems „Lietuvos draudimo“ kasko draudimu, pagalbos tarnybos kelyje iškvietimas ir pagalba yra nemokami. Statistika rodo, kad beveik du kartus dažniau pagalbos ekipažą kviečia vyrai, o gedimai kelyje dažniausiai pasitaiko vokiškų markių automobiliams.

„Pastebime, kad nemokamos pagalbos kelyje paslauga naudojasi vis daugiau mūsų klientų. Pagal jų apklausas žinome, kad ne didesnis gedimų skaičius lemia paslaugos populiarumą, o tai, kad klientai sužino, kad tokia pagalba jiems priklauso nemokamai. Tai, kiek kartų buvo pasinaudota techninės pagalbos paslauga, neturi jokios įtakos ateinančių metų draudimo įmokoms“, - komentuoja „Lietuvos draudimo“ Kompleksinių žalų direktorius Gytis Matiukas.

 

http://www.ld.lt/index.php/naujienos/naujienos/pagalbos_kelyje_vairuotojai_dazniau_praso_del_gedimu_nei_del_autoivykiu/3108

finlitte (c) 2011 WEB solutions: WEBO.LT