Informacija tel.:

+37061215864

Ar atrimiausiu metu planuojate keliauti po kitas šalis?

TAIP
NE

„Lietuvos draudimas“: vagiama mažiau automobilių, bet daugiau autodalių

Didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ suskaičiavo, kad 2011 metais net trečdaliu (35 proc.) sumažėjo pavagiamų automobilių, lyginant su 2010 metais. Tuo tarpu jau antri metai vagis labiau domina autodetalės. Autodetalių vagysčių skaičius prieš dvejus metus šoktelėjęs daugiau nei dvigubai, pernai stabilizavosi, bet nemažėja.

2011 m. „Lietuvos draudimo“ klientai neteko 109 transporto priemonių už 2,45 milijonus litų, palyginus 2010 metais buvo pavogta 170 automobilių už 4,3 milijono litų. Vagiamiausiu automobiliu išlieka „VW“ markės automobiliai, po jų rikiuojasi vagis masinantys „Audi“, „Toyota“, „Honda“, „Mercedes Benz“ ir „BMW“.

„Vagiamiausi automobiliai – kelerių metų senumo, tuo tarpu visiškai naujų mašinų pavagiama itin nedaug. Pernai buvo keli atvejai, kai vagys bandė pasisavinti visiškai naujus „BMW“ ar „Mercedes Benz“, tačiau netrukus jie buvo surasti pagal palydovinių apsaugos sistemų informaciją“, - komentuoja „Lietuvos draudimo“ Kompleksinių žalų direktorius Gytis Matiukas. Jis taip pat pastebi, kad maždaug kas trečias draudikams pranešamas automobilio vagystės atvejis tėra bandymas sukčiauti ir apgaule pasisavinti draudimo išmoką.

 

http://www.ld.lt/index.php/naujienos/naujienos/lietuvos_draudimas_vagiama_maziau_automobiliu_bet_daugiau_autodaliu/3148

finlitte (c) 2011 WEB solutions: WEBO.LT