Informacija tel.:

+37061215864

Ar atrimiausiu metu planuojate keliauti po kitas šalis?

TAIP
NE

Ilgasis savaitgalis nebuvo ramus, daugiausia nukentėjusių - autoįvykiuose

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ po ilgojo savaitgalio fiksuoja dvigubai nei įprastai išaugusį nukentėjusių klientų skaičių. Per pirmąsias kelias darbo valandas šįryt į bendrovę pranešdami apie patirtas žalas jau kreipėsi daugiau nei 450 klientų, tuo tarpu po įprasto savaitgalio tokių kreipimųsi fiksuojama vidutiniškai 180.

Draudikai teigia, kad apie 80 proc. savaitgalį nukentėjusių patyrė nuostolius eismo įvykiuose ar buvo apgadinti jų automobiliai, kitos žalos fiksuojamos dėl nuostolių turtui, dažniausiai – vagystės ir užliejimai.

„Lyginant su pernai metų Vėlinių savaitgaliu, šiemet įvykių fiksuojame daugiau. Nors oras buvo stebėtinai palankus kelionėms, nesusidarė sudėtingos eismo sąlygos, tačiau gyventojų nuostoliai, patirti dėl autoįvykių sudaro didžiausią dalį. Manau, kad tokį nuostolių kiekį lėmė net keturios poilsio dienos, per kurias didžioji dauguma tautiečių aktyviai keliavo automobiliais po Lietuvą. Deja, ne visi paisė saugos reikalavimų, išaugo srautas nepatyrusių vairuotojų, kurie į gatves išrieda tik tam tikromis progomis ir neturi įgūdžių saugiai vairuoti intensyvaus eismo sąlygomis“, – sako Gytis Matiukas, „Lietuvos draudimo“ Kompleksinių žalų direktorius.

 

http://www.ld.lt/index.php/naujienos/naujienos/ilgasis_savaitgalis_nebuvo_ramus_daugiausia_nukentejusiu__autoivykiuose/3080

finlitte (c) 2011 WEB solutions: WEBO.LT