Informacija tel.:

+37061215864

Ar atrimiausiu metu planuojate keliauti po kitas šalis?

TAIP
NE

Išgėrę slidininkai kelia tokį patį pavojų, kaip ir neblaivūs vairuotojai

Daugiau nei pusė į kalnus važiuojančių slidininkų ar snieglentininkų baiminasi susidūrimo su neblaiviais žiemos sporto mėgėjais. Kas trečias mano, kad alkoholio vartojimas neabejotinai turi įtakos gebėjimams leidžiantis nuo kalnų, o iš slidinėjančių Čekijos kalnuose visiškai negeria vos 7 proc. vyrų ir 28 proc. moterų. Tokius duomenis atskleidė vienos iš didžiausių pasaulyje draudimo grupių RSA Čekijoje surengta apklausa.

Duomenys gauti apklausus slidinėjančius Čekijos kalnuose. Slidininkų ir mėgėjų laisvalaikį praleisti kalnuose apklausą surengė RSA grupei priklausanti Čekijos draudimo bendrovė. Į Čekiją slidinėti dažnai vyksta ir lietuviai. Kaip rodo „Lietuvos draudimo“ kelionių draudimo statistika, pačios artimiausios mums šalys – tarp jų ir Čekija – yra dažniausiai pasirenkamos lietuvių žiemos atostogoms.

„Apie tai, kad kai kurių susidūrimų leidžiantis nuo kalno būtų galima išvengti, jei ne kalnuose vartojamas alkoholis, ne kartą prasitarė mūsų klientai, nukentėję ir patyrę traumas kalnų kurortuose. Yra ir tokių, kurie prisipažino, kad galbūt nebūtų patyrę traumos, jei šio laisvalaikio praleidimo būdo nebūtų derinę su atostogų palydovu – taurele. Čekų surengta apklausa tik dar kartą patvirtino, kad dažnam čekui ar lietuviui atostogos ir alkoholis neatsiejami. Tam, kad sveikata būtų tikrai apsaugota, turi keistis žmonių požiūris į alkoholio ir slidžių derinį“, - teigė Jonas Stasinas, AB „Lietuvos draudimas“ Asmens žalų skyriaus vadovas.

 

Plačiau..

 

http://www.ld.lt/index.php/naujienos/naujienos/isgere_slidininkai_kelia_toki_pati_pavoju_kaip_ir_neblaivus_vairuotojai/3177

finlitte (c) 2011 WEB solutions: WEBO.LT