Informacija tel.:

+37061215864

Ar atrimiausiu metu planuojate keliauti po kitas šalis?

TAIP
NE

Apie mus

2006m. įsteigta įmonė „Infostartas“ pradėjo veiklą draudimo, rizikos valdymo srityje. Didelė darbo ir sėkmingų rezultatų patirtis 2011m. subrandino naują prekės ženklą - „Finlitte“. Įmonė pakeitė savo pavadinimą ir tuo pačiu įsipareigojo savo klientams ne tik išlaikyti, bet ir toliau kelti aukštą paslaugų ir aptarnavimo lygį.


Kartu su nauju prekiniu ženklu papildytas ir įmonės paslaugų spektras. Dabar „Finlitte“ ne tik padės pasirenkant geriausią draudimo variantą, bet ir nelaimės atveju padės išspręsti susidariusias problemas. Teisininkų konsultacijos, nepriklausomų žalų ekspertų vertintojų paslaugos padės sprendžiant keblias situacijas su draudikais.

Nuo 2011m. draudimo tarpininkas „Finlitte“ pradėjo teikti absoliučiai visas ne gyvybės bei gyvybės draudimo, pensijų kaupimo paslaugas. Bendradarbiaudami su Latvijos draudimo brokeriais „BB Brokeris“ praplėtėme klientų aptarnavimo galimybes kitose šalyse.


Mes augame ir keičiamės kartu su savo klientais. Dėkojame esamiems ir kviečiame naujus klientus pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis.


Visada Jūsų,


„Finlitte“

finlitte (c) 2011 WEB solutions: WEBO.LT